TEPOVANIE

TEPOVANIE

Ponúkame hĺbkové mokré extrakčné čistenie (tepovanie) kobercov, sedačiek, matracov a iného čalúneného nábytku, ako aj celého interiéru automobilov.

Tepovanie je najúčinnejšou a zároveň najšetrnejšou formou hĺbkového čistenia vašich kobercov, sedačiek, matracov, atď., Vaše koberce a nábytok zbavíme nielen škvŕn a mastnoty ale aj zápachu, plesní, baktérií a roztočov.

Nami používané čistiace prostriedky značky Kärcher majú antialergické účinky, sú teda vhodné pre alergikov a aj pre osoby citlivé na agresívne čistiace prostriedky

Tepovanie kobercov:

Tepovanie kobercov prispieva k udržovaniu nízkeho stupňa prašnosti a alergénov v miestnosti.
Po vytepovaní dochádza k regenerácii čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou. Hĺbkové čistenie kobercov sa doporučuje minimálne 2x ročne.

Doba schnutia kobercov je cca 4 – 24 hodín, v závislosti na výške vlasu, teplote podlahy, miere znečistenia, vetrateľnosti a vlhkosti v miestnosti.

Cenník:

Typ kobercaCena
Koberec1,2€/m2
Koberec (dlhý vlas)2,5€/m2
Koberec (kusový)3€/m2

Tepovanie sedačiek:

Ponúkame Vám hĺbkové mokré čistenie (tepovanie) sedačiek, gaučov, stoličiek, kresiel, taburetiek, kuchynských lavíc a iného čalúneného nábytku. Po vytepovaní dochádza k regenerácii čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou.

Tepovanie jednej sedačky trvá približne 2-3hod., v závislosti od znečistenia a veľkosti sedačky.
Doba schnutia čalúneného nábytku je 3- 16 hodín, v závislosti od hĺbky čistenia, miery znečistenia, teploty, vetrateľnosti a vlhkosti v miestnosti.

Cenník:

TypCena
Sedačka/gauč5€/miesto na sedenie
Sedačka/gauč1€/zadná strana
Vankúš1-3€ (podľa veľkosti)
Kreslo6€/kus
Taburetka2-4€/kus

Tepovanie matracov:

Hĺbkové mokré čistenie (tepovanie) je vhodné pre všetky druhy matracov – penové, latexové, potiahnuté priepustným látkovým materiálom (mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály). Po vytepovaní dochádza k regenerácii čisteného povrchu, oživeniu farieb a prevoňaniu sviežou vôňou.

Pri matracoch sa doporučuje mokré čistenie minimálne 2 – 3x ročne.
Doba schnutia matracov je cca 6 – 16 hodín, v závislosti od hĺbky čistenia, miery znečistenia, teploty, vetrateľnosti a vlhkosti v miestnosti.

Cenník:

TypCena
Matrac 90x200cm (jedna strana)7€
Posteľ (jedno lôžko)7€
Detská postieľka (jedna strana)5€

Tepovanie interiéru automobilov:

Ponúkame Vám hĺbkové mokré čistenie (tepovanie) interiéru automobilov. Vysávanie a tepovanie sedadiel, kobercov a kobercových rohoží, bočných tapacírov, tepovanie batožinového priestoru.

Tepovanie interiéru auta trvá približne 2-4hod, záleží od náročnosti čistenia. Doba schnutia závisí od vonkajšej teploty a miery znečistenia, trvá 2-6hodín. Zvýšenú vlhkosť spôsobenú tepovaním treba postupne odvetrávať.

Cenník:

tepovanie interiéru vozidlaosobné vozidlo (5miest)van (7miest, combi)
tepovanie sedadiel6€6€
tepovanie dverí2,50€3€
tepovanie rohoží2,50€2,50€
tepovanie podlahy7€8€
tepovanie kufra8€9€
kompletné tepovanie55€65€

Prenájom tepovača:

Cena prenájmu Kärcher Puzzi 10/1 na jeden deň je 20€ vrátane chémie.

Doprava:

V rámci mesta (Dubnica nad Váhom): zdarma
Mimo mesta: 0,20€/km
Minimálna cena zákazky: 20€ (bez dopravy)