OPATROVANIE

OPATROVANIE

Ste na materskej dovolenke a potrebujete si oddýchnuť? Potrebujete si vybaviť úrady, lekárov? Chcete zájsť s manželom do kina, divadla, na nákupy či s priateľkou na drink a nebaví Vás donekonečna otravovať kamarátky či starých rodičov? Sme tu pre Vás! 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Naša agentúra je primárne zameraná na opatrovanie Vaších ratolestí . Opatrovanie prebieha väčšinou v domácom prostredí, takže opatrovateľka príde priamo k Vám domov. Samozrejme, že na Vašu žiadosť môže opatrovanie prebiehať v parku, na ihrisku, v detskom kútiku,… kde Vám to bude najviac vyhovovať. Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť Vašich detí, a preto pri dlhodobom a opakovanom strážení je pre  každé dieťa vyhradená jedna opatrovateľka, aby sme dieťaťu častým striedaním opatrovateliek nespôsobovali šok. Pri výbere opatrovateliek kladieme veľký dôraz na skúsenosti a kladný vzťah k deťom. Každá opatrovateľka má kurz prvej pomoci, taktiež od každej vyžadujeme výpis z registra trestov a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti. Všetky referencie si dôkladne overujeme a s každou opatrovateľkou máme uzatvorenú zmluvu.

Agentúra je poistená pre prípad zdravotnej ujmy dieťaťa a škodách na majetku.

V súčasnoti pôsobíme v mestách Púchov, Ilava, Dubnica nad Váhom, Trenčín a okolie.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom, v prípade záujmu o opatrovanie môžete tiež prostredníctvom online rezervácie.

Agentúra poskytuje aj sprostredkovanie opatrovateľky na plný úväzok za jednorázový poplatok.

CENNÍK:

Opatrovanie 1 dieťa:

Trenčiansky kraj … 4.50€/ hod
Bratislavský kraj …
4.50€/ hod
Príplatok za každé ďalšie dieťa … +1€/ hod

  • Bez príplatku za choré dieťa
  • Bez príplatku za opatrovanie cez víkendy a sviatky
  • Rovnaká cena opatrovania cez deň aj v noci

DOČASNE ZRUŠENÉ